Yerinde Diyet Hizmeti

Yerinde Diyet Hizmeti

Bireysel beslenme danışmanlığı, kişilerin kendilerine yaptıkları sağlık yatırımının bir parçasıdır.
     Kurumsal beslenme danışmanlığı ise, şirketin geleceğine ve çalışanlarına yaptığı önemli bir yatırım olarak düşünülmelidir.

Geleceğe yatırım: Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı beslenmenin, hem çalışan sağlığı üzerinde hem de iş verimliliği ve çalışan motivasyonu üzerinde önemli etkileri olduğu bilinmekte, birçok bilimsel çalışmayla ortaya konmaktadır. Bu olumlu etkilerin farkına varan ve kurumsal olarak sağlıklı beslenme programları uygulayan kurum sayısı ise her geçen gün artmaktadır. 

Kurumsal sağlıklı beslenme programlarının uygulanabilirliğini artırmak ve kolaylaştırmak için biz de Yerinde Diyet hizmetimiz ile kurumlara destek vermekteyiz. Kurumsal talep doğrultusunda kurumunuza belli bir süre her hafta bir gün boyunca konuk olarak, çalışanlara diyet hizmeti vermekte; muayene, kontrol ve ölçümlerle kişiye özel sağlıklı beslenme programları hazırlamaktayız.       

Kurumunuzda vereceğimiz diyet hizmeti ortak bir konuda olabileceği gibi (örn. kilo kontrolü), her hastanın kendi tercihi doğrultusunda farklı alanlarda, tedavi amaçlı bireysel program olarak da uygulanabilir, örn.


Diyabetli hastalar

Böbrek rahatsızlığı bulunanlar

Kolesterol problemi olanlar

Nörolojik rahatsızlığı bulunanlar

Kilo kontrolü/Sağlıklı beslenme

 

Tedavi amaçlı hizmet almak isteyen kişiler için gerekli kan testleri önceden belirlenip, muayeneye tahlil sonuçlarıyla gelinmesi istenmektedir.